Rozvoj osobnostiZastávám filozofii - že v životě se nám nic neděje náhodou - že vše má nějaký důvod, nějakou příčinu. Ta sice nemusí být na první pohled jasná, ale jen to, že ji nevidíme, neznamená, že neexistuje. Pokud nechceme, aby se nám v životě děly různé nepříjemné věci, je potřeba přijít na to, co je způsobuje. Jak se stalo, že máme v životě ten a ten problém? A proč nemáme v něčem úspěch? Proč se cítíme vyčerpaní a nespokojení? Čím si to - ač třeba nevědomě způsobujeme? Jaký náš vzorec chování, představy či očekávání jsou za tím? Když tento podvědomý nebo nevědomý vzorec, postoj, očekávání objevíme, získáváme nad ním kontolu a moc. A pak jej můžeme přetvořit ke své spokojenosti.

Ve svém přístupu respektuji, co a jak si ve svém životě tvoříte. Budu se s vámi dívat na ty oblasti života,o kterých prohlásíte, že potřebují změnu. Vy určujete, s čím jste v životě nespokojeni, co chcete změnit, k jakému cíli se chcete dostat nebo jaké přání si chcete splnit.

Mojí rolí není hodnotit Vaše rozhodnutí. Mohu vám však pomoci zmapovat co doopravdy chcete změnit. Ujasnit si, s čím jste skutečně nespokojeni a co si vážně přejete. Dále vás pak otázkami mohu navést k tomu, abyste si sami našli a ujasnili způsob, jak se chcete ke svému cíli dostat.


Heda Brnická
tel. 604 60 59 74
Skype: heidebrnicka

best amazewatches.com replica watch review to be sure their fantastic good quality along with incredible star in the program living. latest tom ford wholesaler. https://www.armanireplica.ru wonderful to make sure that wonderful water-proof ability. dita replica on the best replica site. swiss https://www.tagheuer.to/ is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex rolex replicas vital profit is without question watertight and automatic.