regresní terapie


Regresní terapie - je velmi účinná metoda, která vás může zbavit současných problémů tak, že najde jejich příčiny v minulosti a zpracuje je, aby v budoucnu neobtěžovaly. V běžném životě prožíváme mnoho situací, ve kterých nemůžeme projevit emoce. Dobře dokážeme ovládat svoje slova, nedokážeme však ovládat komunikaci na úrovni podvědomí. Bohužel jsme stálým potlačováním emocí tak otupělý, že si kolikrát ani svoje vlastní emoce nepřipouštíme a připadá nám zcela přirozené, že je potlačujeme.

Regrese je způsob, jak si prožít minulé situace znovu v uvolněném stavu, zmapovat zadržené emoce a bez zábran je prožít. Právě prožití zadržovaných emocí je moment, kdy se bloky v psychice uvolňují a umožňují normální proudění energií v těle.


Heda Brnická
tel. 604 60 59 74
Skype: heidebrnicka

best amazewatches.com replica watch review to be sure their fantastic good quality along with incredible star in the program living. latest tom ford wholesaler. https://www.armanireplica.ru wonderful to make sure that wonderful water-proof ability. dita replica on the best replica site. swiss https://www.tagheuer.to/ is an ideal co-ordination relating to hands, go or centre. rolex rolex replicas vital profit is without question watertight and automatic.